Юридичні послуги для іноземців

Юридичні послуги для іноземців – це вадлива можливість для кожної людини, що вперше прибуває в Україну. У цій країні створені всі умови для того, щоб всі особи без громадянства володіли тими ж правами і свободами, як і самі громадяни. Отримати всі необхідні адміністративні послуги можливо в місті Тернопіль, де перевірені фахівці завжди готові проконсультувати.

Чому юридичні послуги іноземцям актуальні в Тернополі?

Кожна людина, перебуваючи в іншій державі, відчуває себе трохи ніяково, оскільки їй потрібно самостійно зіткнутися з особливостями іншого життя:

  • законами;
  • менталітетом;
  • мовою;
  • особливостями складання юридичної документації.

Звичайно, іноземець в такому випадку може завжди спробувати самостійно скористатися певною адміністративною послугою. Головне в цьому випадку самостійно сплатити державне мито, зібрати необхідні документи, правильно оформити всі необхідні довідки з перекладом на державну мову і завірені у відповідних інстанціях.

Саме тут у іноземця починаються складності. Стикаючись з незнайомою бюрократичною машиною, людина починає губитися. Потрібно час, щоб розібратися з усіма тонкощами. Але, на жаль, лише в деяких випадках зустрічається така розкіш: можливість розпоряджатися своїм часом.

З якими юридичними послугами Вам можуть допомогти наші юристи?

При неправильному оформленні документів, людині відмовлять у наданні адміністративної послуги. Але, повідомлять, які помилки потрібно ліквідувати.

В такому випадку іноземець втрачає безліч дорогоцінного часу. Коли людині надається обмежений час перебування в країні по Візі, то немає часу переробляти документи.

Наша компанія готова допомогти і надати наступні юридичні послуги:

  • оформлення тимчасової посвідки на проживання;
  • отримання посвідки на постійне проживання;
  • реєстрація шлюбу за 24 години;
  • реєстрація іноземця в статусі ПП;
  • отримання ідентифікаційного коду;
  • оформлення дозволу на імміграцію.

У кожній ситуації людині обов’язково наддадуть комплексну консультацію, допомогу в оформленні та перекладі наявної документації. Це означає, що іноземець для отримання послуги не буде витрачати свій дорогоцінний час і зможе оформити необхідний документ в найкоротші терміни.

Наші досвідчені юристи в Тернополі з радістю допоможуть: дадуть відповідь на всі питання. Консультація перевіреного фахівця є тією гарантією, яка дозволить іноземцю істотно заощадити дорогоцінний час на оформленні документів.

миграционные юристы тернополь

юридические услуги для иностранцев тернополь

услуги для иностранцев тернополь

xcops