Шлюб за добу у Львові

брак за сутки львов

Шлюб за добу – актуальна і модна послуга, яка користується все більшим попитом. Особливо вигідна в тому випадку, якщо один з тих, які укладають шлюб, є іноземцем. Як це зробити в Тернополі? Що необхідно для отримання цієї послуги?

Переваги оформлення шлюбу з іноземцем?

Кожен іноземець, якщо з його країною і Україною немає візового режиму, може перебувати на території української держави не більш як 90 днів протягом половини року. За цей період йому належить зробити все, що він запланував.

У разі необхідності залишитися на території цієї країни більш тривалий термін, потрібне оформлення посвідки на проживання. Для отримання цього заповітного посвідчення особі потрібно зібрати безліч свідчень і довідок. Найголовніша з них – це документ, який дає право на отримання даного статусу.

В якості даної умови може виступати і свідоцтво про шлюб. Важливо враховувати, що розгляд заявки на отримання посвідки на проживання займає два тижні. Тому настільки важливо оформити шлюб в найкоротші терміни.

Порядок реєстрації шлюбу з іноземцем за один день в Тернополі

Перше, що необхідно підкреслити: хто має право на можливість укладення шлюбу?

  • Особа, яка не перебуває в шлюбі (в разі розірвання шлюбу, необхідно надати відповідний документ).
  • Особа, яка досягла 18 років.
  • Іноземний громадянин, що має право на законне перебування в Україні.

Якщо укласти шлюб бажають люди, які досягли 16 років, то рішення з цього питання буде прийматися судом. Інстанція ухвалить рішення: необхідно одруження для інтересів молодих людей чи ні.

Документи для оформлення шлюбу за добу в Тернополі

Для укладення шлюбу з іноземцем необхідно надати наступні документи:

  • посвідчення особи майбутнього подружжя;
  • заяву з проханням про укладення шлюбу;
  • квитанція про сплату державного мита;
  • свідоцтво про розірвання шлюбу, якщо раніше людина перебувала в такому статусі.

Важливо враховувати, що перш ніж іноземець отримає можливість укладення шлюбу, все його документи потрібно перевести на державну мову, а також вони повинні бути підтверджені нотаріально. Тільки після таких нехитрих процедур, документи будуть розглянуті державною інстанцією з питань одруження.

Самостійно підготувати всі необхідні документи і подати заяву в РАГС в Тернополі з першої спроби може вийти не у кожного. Саме з цієї причини так вигідно скористатися послугами професіоналів. Наші юристи з радістю проконсультують і допоможуть у вирішенні даного делікатного питання.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (7 оценок, среднее: 4,29 из 5)
Loading...
xcops