Довідка про реєстрацію особи громадянином України

Справка о регистрации лица гражданином Украины

Довідка про реєстрацію особи громадянином України видається після того, як людина зробила все необхідне для надання їй цього статусу. Як тільки фізична особа стане володарем цього документа, воно буде вважатися повноправним громадянином. Як же отримати цей цінний папір в Тернополі і що для цього потрібно?

Що необхідно для отримання довідки про реєстрацію громадянином?

В першу чергу важливо підкреслити, хто має право скористатися даною послугою? Це фізичні особи, які володіють правами на отримання громадянства, пройшли через певні адміністративні процедури і виконали умови, що ставилися державою перед ними.

Після цього людині потрібно звернутися в підрозділ міграційної служби в Тернополі. Головне, що потрібно зробити в інстанції – це оформити письмову заяву, в якій вказується прохання про надання даної послуги майбутньому громадянинові України.

Важливо, щоб заява подавалася особисто. До самої заяви обов’язково додається певний пакет документів, який дає людині право вважатися громадянином України. Дана процедура характеризується наступними етапами:

  • подача відповідної заяви;
  • перевірка пакету документів відповідним органом у Тернополі;
  • очікування часу на прийняття рішення і підготовки довідки;
  • винесення вердикту.

Важливо враховувати, що подача документів обов’язково здійснюється особисто, щоб переконатися в реальному існуванні конкретної людини. А коли справа доходить до того, щоб забрати довідку, то за поважних причин, цінний папір може бути переданий представнику.

Законодавством дозволяється оформити документ, який дозволяє в даному випадку представляти інтереси людини і забрати довідку замість нього. В іншому випадку таким правом можуть скористатися батьки або офіційні опікуни.

Документи для оформлення довідки

У пакет документів, які потрібно надати до відповідного органу, відносять:

  • квитанція, яка свідчить про сплату державного мита;
  • посвідчення особи;
  • довідка, що підтверджує місце проживання;
  • дві кольорові фотографії стандартного розміру.

Для того, щоб дана процедура пройшла гладко і без непередбачених ситуацій, найкраще звернутися до перевірених експертів в Тернополі. Наші фахівці забезпечать комплексну консультацію з усіх питань, а також гарантують повний юридичний супровід.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
xcops