Дозвіл на роботу для іноземців

Дозвіл на роботу – є необхідним документом для кожного іноземця, який хоче працювати в Україні на законних підставах. Також такий документ є підставою для оформлення посвідки на проживання. За допомогою дозволу іноземець зможе працювати і проживати в Тернополі без проблем з міграційною службою.

Навіщо необхідний дозвіл на працевлаштування для іноземця?

дозвіл на роботу у тернополіЗгідно з Законом України заборонено працювати неофіційно, оскільки в такому випадку держава недоотримує податки. А в разі, якщо виявиться, що іноземний громадянин без оформленого дозволу на проживання в Україні, не законно працює в цій країні, то в кращому випадку його чекає штраф. А також існує ризик примусової депортації з забороною на перетин українського кордону певну кількість років.

Варто пам’ятати про те, що одним з найпопулярніших способів оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні – є отримання дозволу на роботу. У цьому випадку посвідка на проживання оформляється на той же термін, скільки буде діяти контракт про працевлаштування.

Важливо враховувати: оформити дозвіл на роботу і таким чином отримати посвідку може кожен іноземець. Для цього не потрібно оформлення шлюбу з громадянином або наявність родичів серед українців. Тому це найдоступніший спосіб отримання посвідки на проживання.

Що потрібно для оформлення дозволу на роботу в Тернополі?

Головне, що потрібно зробити для оформлення дозволу на працевлаштування, є збір необхідних документів. До них слід віднести наступні цінні папери:

  • заяву від потенційного роботодавця, де він вказує, що йому потрібно оформити нового співробітника;
  • копія посвідчення особи, яке повинно бути переведене на державну мову та нотаріально завірене;
  • довідка про несудимість іноземця;
  • сертифікат, що підтверджує, що у конкретного іноземця відсутні проблеми з психічним здоров’ям;
  • квитанція роботодавця про оплату державного мита;
  • документ про освіту іноземця, який відповідає його майбутньої посади.

Кількість документів відрізняється в залежності від конкретної ситуації або посади, яку буде займати іноземець. Як тільки завершиться термін тривалості даного документа, його потрібно продовжувати. Документів в цьому випадку потрібно зібрати менше, але правильне їх оформлення теж вимагає достатньої кількості витраченого часу.

З цієї причини так важливо отримати грамотну юридичну консультацію від фахівців в Тернополі. Професіонали обов’язково допоможуть і зроблять все можливе, щоб людина змогла в найкоротші терміни отримати дозвіл про працевлаштування.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
xcops