Ідентифікаційний код для іноземця

Ідентифікаційний код для іноземця – це незамінний документ. При отриманні відповідного свідоцтва про присвоєння номера, людина стає платником податків. Це відкриває масу можливостей в Тернополі, зокрема, людина зможе оформитися в статусі індивідуального підприємця або відкрити рахунок в банку.

Можливості ідентифікаційного номера для іноземців

Даний документ відкриває масу можливостей для іноземців. І рано чи пізно його все ж буде потрібно оформляти, оскільки він обов’язково необхідний для отримання, як громадянства, так і посвідки на проживання. Так чому б відразу не зайнятися цим питанням, щоб надалі не витрачати свій дорогоцінний час на його вирішення?

ідентифікаційний код для іноземцівВажливо відзначити, що в першу чергу оформлення ідентифікаційного коду потрібно для наступних адміністративних послуг:

  • оформлення дозволу на роботу;
  • входження в повний склад засновників певного підприємства;
  • становлення в якості акціонера в конкретній компанії;
  • реєстрація ФОП на території української держави;
  • оформлення тимчасової або постійної посвідки на проживання;
  • отримання українського громадянства;
  • відкриття фінансового рахунку в одному з українських банків.

Як оформити ідентифікаційний код?

В першу чергу потрібно оформити певний пакет документів, на підставі яких можна буде отримати ідентифікаційний код. Також необхідно написати заяву і подати її до відділення податкової служби в Тернополі. Серед основних цінних паперів необхідно виділити наступні:

  • заяву з проханням про отримання ідентифікаційного коду;
  • копія паспортного документа іноземного громадянина з перекладом на українську мову і з нотаріальним посвідченням;
  • довіреність, що регламентує оформлення ідентифікаційного коду (можливо в разі, якщо установа може надати його).

При зверненні до відділення податкової служби необхідно обов’язково відвідати кабінет, де займаються питаннями іноземних громадян. Іноземці при оформленні необхідних документів часто стикаються з юридичними складнощами.

Для того, щоб не стикатися з проблемами бюрократичної машини, не витрачати дорогоцінний час на простоювання в чергах, найкраще скористатися послугами перевірених професіоналів в Тернополі. Наші фахівці обов’язково допоможуть: ретельно проконсультують і підготуються всі необхідні документи, щоб людина змогла отримати свій ідентифікаційний код і не хвилювався щодо його оформлення.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
xcops