Посвідка на постійне проживання

постоянный вид на жительство львов

Посвідка на постійне проживання є найбільш бажаним статусом для кожного іноземця, що проживає на території України. Завдяки такому документу можна буде перебувати в Тернополі необмежену кількість часу. Також людина зможе користуватися всіма перевагами і можливостями, що надаються їй українською державою.

Як отримати дозвіл на імміграцію?

посвідка на постійне проживання в тернополіПерш ніж стати повноправним резидентом іншої країни, необхідно отримати дозвіл на імміграцію. Цей документ можна оформити, як на території України, так і за її межами.

У другому випадку потрібно звернутися в українське консульство. Така процедура потрібна для того, щоб переконатися, що:

  • людина не перебувати в розшуку;
  • особа не ховається від сплати податків або аліментів в іншій країні.

У разі порушення законів в країні проживання, українська держава має право відмовити іноземцю в дозволі на імміграцію. Цей документ можна отримати тільки після надання довідки про несудимість. Також буде потрібно виплатити державне мито за надання подібної послуги.

Які переваги приносить посвідка на постійне проживання?

В першу чергу варто відзначити, яким є головна відмінність між тимчасовим і постійним дозволом на проживання. Перший статус оформляється строком не більше, ніж на один рік. Але якщо людина отримала посвідку на постійне проживання, то це дасть їй право вільно перебувати на території України необмежену кількість часу.

При цьому, не варто забувати про те, що власникам тимчасової посвідки на проживання щорічно потрібно продовжувати цей статус. А це означає, що кожен рік необхідно знову оплачувати поліс медичного страхування і державне мито на надання цієї послуги.

Володарі посвідки можуть позбавити себе від такої необхідності і не витрачати свій дорогоцінний час щороку на те, щоб знову збирати довідки і документи. При цьому, це дозволить істотно заощадити на медицині, оскільки не потрібно щорічно оформляти медичну страховку.

Як отримати посвідку на постійне проживання в Тернополі?

Процедура отримання даного статусу максимально проста. Необхідно зібрати пакет документів, після чого звернутися до відділення міграційної служби в Тернополі і подати прохання на отримання ПМЖ.

Кожна заявка оформляється строком не більше двох тижнів. За цей період людина отримає офіційне повідомлення щодо того, надали їй можливість оформити цей статус або відмовили в даній послузі.

У другому випадку співробітники міграційної служби повідомлять причину, по якій було прийнято таке рішення. І якщо людина ліквідує всі порушення при оформленні документів, вона зможе подати заявку повторно.

Документи для оформлення ПМЖ в Тернополі

Звичайно, найголовнішим для отримання постійної посвідки на проживання є правильно зібраний пакет документів. У нього включається таке:

  • посвідчення особи іноземця;
  • прохання про отримання посвідки на постійне проживання;
  • дозвіл на імміграцію;
  • квитанція про сплату державного мита;
  • документ, що дає право на надання посвідки;
  • дві кольорові фотографії.

Звичайно, складно самостійно зібрати повний пакет документів. При цьому необхідно не забувати про те, що кожна довідка і свідоцтво повинні бути зареєстровані на території України.

З цієї причини варто звернутися до наших фахівців в Тернополі. Юристи з величезним досвідом зроблять все можливе для того, щоб допомогти Вам: проконсультувати, зібрати необхідні документи і перевести їх на українську мову.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (6 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Loading...
xcops