Реєстрація іноземця підприємцем

регистрация иностранца предпринимателем

Реєстрація іноземця підприємцем в Тернополі – стандартна процедура, оскільки в Україну регулярно емігрують бізнесмени, які планують почати бізнес в цій країні. Це дозволяє ефективно інвестувати фінансові кошти в бізнес-сферу України. Оформлення іноземця в якості підприємця в Тернополі за своєю особливістю частково відрізняється від процедури отримання цієї адміністративної послуги громадянину України. І ці нюанси потрібно враховувати.

Яким чином відбувається реєстрація іноземця підприємцем?

Перший крок, який повинен зробити майбутній приватний підприємець, полягає в формуванні ідентифікаційного коду. Тільки при наявності статусу «платник податків» можна сміливо займатися реєстрацією підприємницької діяльності.

На наступному етапі потрібно звернутися в реєстраційну службу або до нотаріуса. Це необхідно зробити за місцем проживання іноземця в Тернополі. Далі слід подати фахівцю певний пакет документів, який буде включати в себе наступні цінні папери:

  • заповнений формуляр картки для отримання статусу підприємцем (в ньому вказується основна інформація про фізичну особу);
  • квитанція, яка підтверджує, що іноземець заплатив реєстраційний збір за надання йому даної адміністративної послуги;
  • копія реєстраційного свідоцтва, що підтверджує, що дана людина є платником податків;
  • копія посвідчення особи з перекладом на українську мову;
  • в разі, якщо реєструється особа, яка не досягла повноліття, але якій вже виповнилося шістнадцять років, то потрібно надати письмову згоду опікунів або батьків.

Після прийняття пакету документів, державний реєстратор призначить точний час, коли особа зможе забрати свій документ.

Чому варто звернутися до фахівців?

Оформлення підприємницької діяльності іноземцем спочатку здається максимально доступною процедурою. Але вона має безліч підводних каменів.

Для того, щоб не витрачати свій дорогоцінний час на оформлення всілякої документації, а також походів по інстанціях, найкраще довіритися перевіреним юристам в Тернополі. Наші експерти завжди готові Вам допомогти і надати комплексний перелік послуг: від ретельної консультації, до юридичного супроводу на всіх етапах для отримання бажаної реєстрації в якості підприємця.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
xcops