Запрошення в Україну для іноземців

Запрошення в Україну для іноземця – це документ, що необхідний для оформлення візи в цю країну. Також він може знадобитися для того, щоб отримати тимчасову або постійну посвідку на проживання. Оформляти його необхідно правильно і слідуючи всім законодавчим нормам. А з цим завданням допоможуть досвідчені юристи в Тернополі.

Необхідні документи для отримання запрошення в Україну

запрошення в україну тернопільЗапрошення можуть оформлятися для різних цілей. В першу чергу це стосується отримання туристичної, так і робочої візи. Тому займатися оформленням цього цінного паперу можуть фізичні, так і юридичні особи.

Залежно від конкретної ситуації буде відрізнятися і список необхідних документів. Наприклад, якщо запрошення оформляє юридична особа, то в такому випадку потрібно надати наступні цінні папери:

  • заяву, що заповнюється відповідно до державного зразка;
  • договір про право власності або оренди певного приміщення;
  • дві фотографії людини, що є відповідальною за роботі з іноземцями;
  • паспортний документ керівника юридичної особи;
  • лист, що гарантуватиме взяття на себе зобов’язань по фінансових витратах запрошеної сторони;
  • копії всіх сторінок паспорта запрошеної сторони;
  • свідоцтво, яке підтверджує державну реєстрацію статуту компанії.

Оформлення запрошення для іноземця від фізичних осіб

Коли іноземець оформляє візу на поїздку в Україну, державі необхідно знати, де знайти цю людину в разі чого. Саме для цього створюється запрошення.

Досить часто друзі або родичі хочуть побачитися зі своїми близькими з закордону. Оформляючи запрошення, вони беруть на себе за них відповідальність.

І якщо міграційній службі потрібно знайти певну людину, то в такому випадку буде потрібно лише звернутися до відповідальної особи: фізичною або юридичною. Які документи потрібні для оформлення запрошення фізичній особі?

  1. Посвідчення особи, що запрошує.
  2. Квитанція, що підтверджує людиною оплату державного мита.
  3. Копії всіх сторінок в паспортному документі запрошеної сторони.

Таке запрошення оформляється відповідними органами протягом двадцяти днів. У разі відмови обов’язково буде повідомлена причина, по якій було прийнято таке рішення. У такому випадку рекомендується звернутися за консультацією до фахівців в Тернополі.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
xcops